کانال خبری پایگاه عکس چیلیک در تلگرام راه اندازی شد

پایگاه عکس چیلیک کانال اختصاصی و رسمی خود را در محیط تلگرام راه اندازی کرد .
پایگاه عکس چیلیک در راستای تامین نیازهای به روز مخاطبین و علاقه مندان ، و در راستای طرح تکمیل تغییرات فراگیر این رسانه ، اخبار معتبر و مهم مربوط به حوزه عکس و عکاسی ، اعم از خبر ، گزارش ، فیلم و عکس را همراه با لینک مربوط به هر متن و مطلب را در این کانال خبری دریافت کرده و در زمان مناسب آن را مشاهده کنند.

کانال خبریبه گزارش دفتر فنی و پشتیبانی پایگاه عکس چیلیک ، مخاطبین و مراجعین روزانه این رسانه از این پس می توانند ضمن بروزرسانی (نسخه 3.2.1) نرم افزار تلگرام خود بر روی رایانه ، رایانک های هوشمند و گوشی ها ، با کلیک بر روی نشانی https://telegram.me/chiilick وارد کانال خبری پایگاه عکس چیلیک شوند.

 

کانال خبری پایگاه عکس چیلیک ، با هدف سهولت دسترسی کاربرانی ایجاد شده است که به جای مراجعه و باز کردن صفحه پایگاه عکس چیلیک (سایت چیلیک) ، ترجیح می‌دهند سرخط اخبار و عناوین سایر خبرها مهم را از طریق محیط نرم افزاری تلگرام دریافت کنند .

 

از مزیت های این امکان ویژه تلگرام می توان به نامحدودی در تعداد اعضای کانال خبری و عدم امکان مشاهده فهرست مشترکین و اسامی اعضا توسط دیگر کاربران اشاره کرد .
همچنین با توجه به اینکه فقط ایجاد کننده و مدیر کانال خبری ، به عنوان ادمین گروه امکان انتشار مطلب دارد ، امنیت گروه بالا رفته و رباتها دیگر امکان حضور در گروه را نخواهند داشت .

از هم‌اکنون در صورت نصب نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام روی رایانه ، تبلت یا گوشی همراه خود و یا بروزرسانی پیام رسان تلگرام گوشی خود می‌توانید با کلیک روی کانال خبری پایگاه عکس چیلیک به نشانی   https://telegram.me/chiilick و کلیک بر روی گزینه  Join Chanel ؛ از تازه‌ترین و مهم‌ترین مطالب و تصاویر و فیلم‌های ارسالی رسانه پایگاه عکس چیلیک ، آگاه شوید.
برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام نیز ایـنجـا ، برای اندروئید ایـنجـا ، برای آیفون ایـنجـا کلیک کنید.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید