کارگاه های آموزشی کریم متقی و فرشید احمدپور در سنندج برگزار می شود

کارگاه های آموزشی کریم متقی و فرشید احمدپور در شهر سنندج و در محل حوزه هنری استان کردستان برگزار می شوند.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک در کارگاه نخست که 11 تیرماه با حضور کریم متقی در حوزه ی هنری استان کردستان برگزار می شود، بحث عکاسی مستند مطرح و به نمودها و تعاریف این شاخه از عکاسی پرداخته می شود.
کارگاه آموزشی عکاسی مستند با حضور کریم متقی از ساعت 18 تا 21 روز 11 تیر ماه در محل پردیس سینمایی بهمن برگزار می شود.
علاقمندان و متقاضیان می توانند برای انجام ثبت نام حضوری و هماهنگی به نشانی: سنندج، خیابان شهید تعریف، پایین تر از درمانگاه شهید قاضی، حوزه ی هنری استان کردستان مراجعه داشته و یا با شماره تماس: ۰۸۷۳۳۲۴۳۴۷۹ در ارتباط باشند.

همچنین حوزه ی هنری استان کردستان با همکاری استودیو روناهی کارگاه آموزشی ویرایش عکس در نحیط نرم افزار فتوشاپ (Camra Raw) را با حضور و تدریس: فرشید احمدپور به عنوان: مدرس ویرایش عکس و مسئول کارگروه عکاسی حوزه ی هنری آذربایجان شرقی برگزار می کند.

کارگاه آموزشی ویرایش عکس در دو گاه زمانی از ساعت 9 تا 13 و 15 تا 19 روز 12 تیر ماه در سالن اندیشه پردیس سینمایی بهمن در شهر سنندج برگزار می کند.
محیط کار فیزیکی، رابط های رابط های کاربری، تصحیح نور و رنگ، فرمان های تصحیح، مراحل ویرایش عکس و ویرایش عکس سیاه و سفید از جمله موارد مورد نطر برای آموزش در این کارگاه آموزشی عتوان شده است.
شماره تماس ۰۹۹۰۰۹۹۴۷۷۵ جهت ثبت نام و‌ پاسخگویی و طرح هرگونه پرسش و انجام هماهنگی در خصوص کارگاه ویرایش عکس معرفی شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید