گزارش اختتامیه دومین جشنواره عکس راه و بی راه

دبیرخانه دومین جشنواره سراسری عکس راه و بی راه با اعلام اسامی عکاسان برگزیده این دوره به کار خود پایان داد.

به گزارش “پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) به نقل از دبیرخانه دومین جشنواره سراسری عکس راه و بی راه، آیین اختتامیه این جشنواره عصر روز چهارشنبه 20 اسفندماه با حضور مدیرکل اداره کل راه و شهر سازی و رئیس حوزه هنری استان مازندران و مسئولین استانی و عکاسان صاحب اثر در نمایشگاه برگزار شد و پس از انجام تشریفات، نفرات برتر معرفی و نمایشگاه عکس های راه یافته گشایش یافت.
در این دوره از رقابت تعداد 1610 قطعه فایل عکس از 164 شرکت کننده به دبیرخانه ارسال شد که پس از برگزاری نشست ارزیابی و داوری، تعداد 60 قطعه عکس از 45 عکاس مورد پذیرش فنی و موضوعی گروه داوران قرار گرفت.
البته مطابق با نظر هیات داوران و آنچه در متن بیانیه آمده است، هیچ عکسی شایسته کسب رتبه نبوده و سه عکاس برگزیده به عنوان برتر در این مراسم معرفی شدند.

گزارش اختتامیه دومین جشنواره عکس راه و بی راه

اسامی برگزیدگان در این دوره بدون هیچ ترتیب و اولویتی: مجید نیک جو از مازندران، عباس رستگار از بجنورد، علی عبدی از مازندران معرفی شدند.
همچنین در ادامه از علی مجید ناتری از قزوین، حمیدرضا بازرگانی از زنجان، مجید محمدی از تهران، سپیده سکوت از مازندران، اصغر عالیشاه از مازندران، حامد رازقی از زنجان و رامین طبری از مازندران به عنوان عکاسان تقدیر شده مورد معرفی و تشویق حاضرین قرار گرفتند.
ارزیابی و داوری فایل عکس های رسیده به دبیرخانه با حضور گروه داوران متشکل از:  افشین شاهرودی، میرصفی اندیکلایی، مهدی معصومی گرجی و مصطفی نیک نقش سیدحمید حسینی(به عنوان ناظر) انجام گرفت.
لازم به یادآوری است نمایشگاه آثار راه یافته در نگارخانه سوره حوزه هنری استان مازندران گشایش یافته و علاقه مندان می توانند تا پایان 27 اسفندماه جاری همه روزه از ساعت 9 تا 19 از این عکس ها دیدن کنند.

———————————————————————————————————————————————————————————-
جهت مشاهده گزارش اختتامیه دومین جشنواره سراسری عکس راه و بی راه ” ایـنجـا “ کلیک ” کنید.
جهت مشاهده گزارش تصویری مراسم اختتامیه دومین جشنواره سراسری عکس راه و بی راه ” ایـنجـا “ کلیک ” کنید.
جهت مشاهده اسامی راه یافتگان به دومین جشنواره سراسری عکس راه و بی راه ” ایـنجـا “ کلیک کنید.
جهت مشاهده اسامی شرکت کنندگان در دومین جشنواره سراسری عکس راه و بی راه ” ایـنجـا “ کلیک کنید.
جهت مشاهده متن فراخوان دومین جشنواره سراسری عکس راه و بی راه ” ایـنجـا “ کلیک ” کنید.

 


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید