تسلیت به عکاس و مدرس عکاسی دانشگاه « سروش کیایی »

در کمال تاسف و تاثر مطلع شدیم که عکاس و مدرس عکاسی در دانشگاه « سروش کیایی » سوگوار از دست دادن پدر بزرگوارشان « منصور کیایی » شده اند.

سروش کیایی متولد سال 1354 در تهران و دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته عکاسی از دانشگاه هنر و کارشناسی مرمت آثار تاریخی و فرهنگی و تزیینات وابسته به معماری از دانشگاه هنر و پردیس اصفهان است که تدریس در دانشگاه هایی چون: دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه های هنر در شهرهای زابل و سیستان و بلوچستان و سمنان را در سوابق خود دارد.
بر اساس پیگیری های انجام شده مراسم تشییع و تدفین مرحوم منصور کیایی ، صبح امروز چهارشنبه 1 شهریورماه از مقابل درب منزل آن مرحوم واقع در تهران، محله ستارخان انجام شده است.

مراسم ختم و گرامی داشت یاد این پدر فقید عصر روز پنجشنبه دوم شهریور ماه از ساعت 15 تا 16:30 در حسینیه دریانیها واقع در تهران، ستارخان، خیابان پاتریس لومومبا، پشت اداره گذرنامه، شماره 70 برگزار می شود.

مدیریت ، همکاران و اعضای دفتر رسانه « پایگاه عکس چیلیک » ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی به محضر این هنرمند عکاس و آرزوی سلامتی، سعادت و عاقبت بخیری برای ایشان و خانواده گرامی شان ، از درگاه حضرت پروردگار، برای روح آن فقید سعید، آمرزش، آرامش و تعالی خواستار است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید