عکس های برتر سال از نگاه پایگاه خبری دوربین

نمایشگاهی از آثار عکس های برتر سال 1395 به عنوان بخش آزاد نهمین نمایشگاه عکس پایگاه خبری دوربین.نت عصر جمعه 3 شهریورماه در خانه هنرمندان ایران گشایش می یابد.

به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، در این نمایشگاه 300 قطعه عکس خبری منتخب سال 1395 از 300 تن از عکاسان فعال در حوزه عکاسی خبری در گالری های بهار و تابستان در اندازه 20 در 30 سانتیمتر به نمایش درمی آید.
300 عکاس حاضر در این نمایشگاه گروهی از 696 شرکت کننده متقاضی حضور در نمایشگاه، توسط هیات ارزیابی، انتخاب شدند.

 

نمایشگاه سالانه عکس پایگاه خبری دوربین.نت هر سال اُردی بهشت ماه همزمان با مناسبت سالگرد تاسیس سایت دوربین.نت برگزار می شود که امسال به دلیل همزمانی با روزهای انتخابات با تاخیر برگزار می شود.

همچنین بخش جنبی این نمایشگاه عکس شامل بخش های: تلفن همراه، خانواده و جاذبه های گردشگری از روز جمعه 10 شهریور تا پایان روز جمعه 17 شهریورماه 1396 در محل باغ موزه قصر تهران برگزار می شود.


نهمین نمایشگاه عکس های برتر سال پایگاه خبری دوربین عصر روز جمعه سوم شهریور ماه در ساعت 17 گشایش یافته و تا ساعت 21 ادامه خواهد داشت. علاقمندان می توانند همه روزه تا پایان روز پنجشنبه 9شهریور ماه از ساعت 14 تا 21 از عکس های این نمایشگاه گروهی در نگارخانه های بهار و تابستان در خانه ی هنرمندان ایران دیدن کنند.

خانه هنرمندان ایران در تهران، خيابان طا‌لقانی، خيابان موسوی شمالی(فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

 

دیدگاهتان را بنویسید