نمایشگاه عکس « عصر آهن 2 » در شهر رشت

نمایشگاه عکس « عصر آهن 2 » با آثاری از محسن حرمی روز پنجشنبه 7 دی ماه جاری در گالری پویا شهر رشت گشایش می یابد.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک در این نمایشگاه 15 قطعه عکس از محسن حرمی با رونمایی از پنج قطعه عکس جدید از روز پنج شنبه 7 دی ماه ۹۶ در گالری “پویا” در شهر رشت و استان گیلان گشایش می‌یابد.

در بخشی از متن قاب نخست این نمایشگاه عکس به قلم عکاس می خوانیم:
« انسان عصر مدرن با تمامی داشته هایش هنوز هم محبوب خودش نیست. حتی در یافتن نیمه ی وجودی خویش در کوره راه ترس چادر زده است. همان انسانی که بی محابا به جستجوی دنیایی جدید به کُرات دیگر سـرک می کشد. انسانی که بعد از کشف آهن راههای زیادی ساخت اما هیچ گاه به مقصد نرسید. مدرن ترین دستگاههای محــاسبه ی جهان به کوچکی یک دفتر یادداشت در جیبش است اما همچنان برای محاسباتش ، رادیکال گرفتن را ترجیح می دهد. به روزترین اپلیکشن ها و ابزارها را در دیدن و یافتن دارد اما هنوز تنهاست … به واقع تنــــــــهاست و انسانِ پس از عصر آهن است ».

محسن حرمی متولد آبان ماه سال 1361 و دانش آموخته مقطع مهندسی رشته عمران است. ایشان نزدیک به هفت سال است که به طور حرفه ای عکاسی را تجربه می کند.

نمایشگاه عکس « عصر آهن 2 » در ساعت 17 روز پنجشنبه 7 دی ماه 1396 گشایش یافته و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت. سایر علاقمندان می توانند تا پایان روز پنجشنبه 14 دی ماه همه روزه از ساعت 10 تا 13 و 18 تا 21 از عکس های ارایه شده در این نمایشگاه دیدن کنند.
گالری پویای استان گیلان در شهر رشت، سبزه میدان، ابتدای خیابان لاکانی، شماره 196 واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید