سی امین تور عکاسی چیلیک ، کیاسر - شالیکاران | عکاس: مهدی سروری 30- تور عکاسی از شالیکاران

30- تور عکاسی از شالیکاران

3 روزه ، 1390/3/4

 

تور عکاسی از شالیکاران : استان مازندران از جمله استان‌های سرسبز شمال فلات ایران است که در کرانه دریای مازندران قرار گرفته است.

این استان در غرب استان گرگان و مشرق استان گیلان می‌باشد و از جنوب با استان‌های سمنان، تهران و قزوین هم مرز است. دریای مازندران نیز مرز شمالی این استان را کاملا در بر گرفته است.

مازندران، استانی سرسبز و باصفا است كه توانسته جاذبه های پرشمار طبیعی، تاریخی، فرهنگی و اجتماعی را در خود جای دهد.

چشم انداز شمالی كناره های استان مازندران را دریای نیلگون، زیبا و آرام مازندران تشكیل می دهد و چشم انداز جنوبی آن را جنگل های انبوه دامنه های البرز پوشانده است.
کیاسر یکی از شهرهای استان مازندران ایران است. این شهر مرکز بخش چهاردانگه شهرستان ساری است.

این شهر کوچک در ۶۵ کیلو متری ساری قرار دارد جمعیت آن در طی اخرین سر شماری تقریباُ ۴۶۰۰ نفر بوده که این آمار نسبت به سالهای پیش کاهش داشته است.

 

 

در این تور عکاسی همسفران مطابق برنامه، پس از ورود به محل اسکان، استراحت و صرف صبحانه، عکاسی خود را همزمان با صبح روز پنجشنبه، پنجم خردادماه با ورود به مناطق شالیکاری منطقه مازندران آغاز کردند و از طبیعت و مناظر و همچنین فعالیت شالیکاران به عکاسی پرداختند.
حضور در ساحل دریا، عکاسی از غروب ساحل فرح آباد، شالیکاری در کیاسر، سدشهیدرجایی، مناظر و ارتفاعات منطقه دودانگه(خلیل صحرا)، عکاسی از آب بندان الندان و مناطق زندگی روستایی نشین آهودشت پایان بخش برنامه های این سفر عکاسی بود.

عکس: پریسا شادمان

دیدگاهتان را بنویسید