سی و سومین تور عکاسی چیلیک ، جنگل ابر شاهرود | عکاس: سعیدنوروزخان 33- جنگل ابر

33- جنگل ابر

” پایگاه عکس چیلیک ” پس از گذر از نخستین دوره تورهای عکاسی، در نظر دارد تا جهت دستیابی به بخش تکمیلی اهداف با دومین دور برگزاری این تورها، سی و سومین تور عکاسی این مرکز را همراه همسفران به جنگل ابر واقع در استان سمنان برگزار نماید.

سی وسومین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” در آخرین ساعات شامگاه چهارشنبه، سیزدهم مهرماه سال 1390 به قصد دیدار و عکاسی از مناظر جنگلی و طبیعت سرشار از مه در ارتفاعات  و همچنین روستا و آبشار منطقه ابر با حضور در مقابل دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” در سفری دو روزه عازم شهرستان شاهرود شدند.

سی و سومین تور عکاسی چیلیک ، جنگل ابر شاهرود | عکاس: وحید قاسمی زرنوشه

سی وسومین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” همچون همیشه حرکت خود را از مقابل دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” در تهران آغاز و با یاری خداوند، همزمان با طلوع آفتاب در صبحگاه روز پنجشنبه در منطقه حاضر و با نظر کارشناس عکاسی گروه، مطابق برنامه، عکاسی خود را آغاز خواهند کرد.

برنامه ریزی این سفر به گونه ای است که همسفران، ضمن عکاسی، در یک نشست عکاسی و گفت و گوی صمیمانه پیرامون موضوع نیز شرکت داشته و در نهایت پس از اقامت در خانه روستایی برنامه عکاسی خود را ادامه داده و به یاری خداوند، عصر روز جمعه، پس از دیدار و عکاسی از بقعه شیخ العارفین ابوالحسن خرقانی، به محل آغاز حرکت در مقابل دفتر پایگاه در تهران بازخواهند گشت.
از مهمترین اهداف برگزاری تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” شناسایی استعدادها و جذب علاقمندان و دوستداران هنر عکاسی در محیطی علمی، سالم و صمیمی است تا ضمن شرکت در فضایی عکاسانه از تاثیر شرایط کارگاهی و آموزش غیرمستقیم عکاسی بهره های لازم را برده و تجارب اولیه و تکمیلی خود را در زمینه عکاسی های: روایی، مستند اجتماعی، طبیعت، فرم، معماری و مفهومی افزایش دهند.

تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” ضمن برخورداری از روحی صمیمی و محتوایی کارگاهی، آموزشی، محلی مناسب برای ارتباط بین همسفران و کاربران این پایگاه بوده و در طول مسیر و محل مقصد، مجالی است تا با طرح بحث و انجام گفتگوهای لازم، زمینه تجربه و فعالیت صحیح تر در فضای پایگاه فراهم شود همچنین لازم به تاکید است که برنامه ریزی تورهای عکاسی این رسانه به شکل مستقل صورت گرفته و طراحی و برگزاری و اطلاع رسانی تورهای عکاسی چیلیک تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید