65ومین تور عکاسی چیلیک عازم تاکستان شد

65ومین تور عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” به منظور کارگاهی گروهی آموزشی در حرکتی بامدادی، عازم تاکستان شد.

” پایگاه عکس چیلیک ” پس از گذر از نخستین دوره جشنواره تورهای عکاسی چیلیک، به منظور دستیابی به بخش تکمیلی اهداف با دومین دور برگزاری این تورها، شصت وپنجمین تور عکاسی این رسانه را به منظور تمرکز بر عکاسی مستند اجتماعی برگزار می کند.

همسفران و علاقمندان به شرکت در سلسله تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” در ساعت 2 بامداد دوشنبه 3 شهریورماه جاری به قصد حضور در کارگاه های خشت زنی و کارگران کوره های آجرپزی و … عازم شهرستان تاکستان شدند.

65ومین تور عکاسی چیلیک عازم تاکستان شد

در این تور که در ادامه برنامه ریزی های انجام گرفته واحد آموزش ” پایگاه عکس چیلیک ” طراحی و اطلاع رسانی شد، بیش از 40 نفر از علاقمندان به عکاسی از: مستند، مستند اجتماعی و فرمالیستی حضور دارند و برنامه عکاسی همزمان با نخستین ساعات روز در قالب گروه های تعیین شده در منطقه پراکنده شده و از چهره ها و سبک زندگی و فعالیت کارگران و محیط زندگی ایشان به عکاسی می پردازند.

تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” ضمن برخورداری از روحی سلامت و صمیمی و محتوایی کارگاهی و آموزشی، محلی مناسب برای ارتباط بین همسفران و کاربران این پایگاه بوده و در طول مسیر و محل مقصد، مجالی است تا با طرح بحث و انجام گفتگوهای لازم، زمینه تجربه و فعالیت صحیح تر در فضای پایگاه فراهم شود.

همچنین لازم به تاکید است که برنامه ریزی تورهای عکاسی این رسانه به شکل مستقل صورت گرفته و طراحی و برگزاری و اطلاع رسانی تورهای عکاسی چیلیک تنها توسط ” پایگاه عکس چیلیک ” بوده و مراتب اطلاع رسانی آن نیز از طریق این رسانه به اطلاع خواهد رسید.

لازم به ذکر است مبدا حرکت تورهای عکاسی ” پایگاه عکس چیلیک ” از دفتر این رسانه واقع در ضلع شمالی میدان هفت تیر در تهران می باشد.
تورهای آتی ” پایگاه عکس چیلیک “ با هدف عکاسی از: کار و زندگی شالیکاران، روستاهای ارومیه، روستاییان و عشایر شهرکرد، غروب ماسوله و صبحگاه قلعه رودخان، آبگیر الندان، جزیره قشم، چابهار و بلوچستان، ارتفاعات ساواشی(تنگه واشی)، روستا و کویر ورزنه، پلور، تالاب های انزلی و میانکاله، غار کتله خور، کلیبر، دریاچه شورمست، تفرش، پلور، غار رود افشان، ترکمن صحرا، نهارخوران گرگان، کردستان، سوادکوه، پل ورسک و شیرگاه، عشایر دشت مغان، جنگل ناهارخوران در گرگان، منطقه اسالم به خلخال، طبیعت آستارا، طبیعت منطقه کپورچال و … در دست هماهنگی وطراحی است که پس از برنامه ریزی معرفی خواهند شد.

از جمله برنامه های آتی تور عکاسی این مرکز سفر به کویر مرنجاب و عکاسی شبانه از رصد ستارگان و همچنین عکاسی پاییزی در منطقه ییلاقات منطقه روستانشین ماسال خواهد بود.

علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر پيرامون نحوه برگزاری، با شماره های دفتر پایگاه: 88348824 و یا با مسئول تور 09122797717 تماس حاصل نمایند.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید