عکسهای عباس کیارستمی در گالری گلستان

عباس كیارستمی 11 قطعه از عكس‌های‌رنگی‌ خود را با عنوان “پنجره ای رو به حیات” در آخرین روزهای فروردین ماه در گالری «گلستان» به نمایش درآورد.
این هنرمند عكاس و كارگردان ایرانی برای برپایی این نمایشگاه از ۱۴۰ قطعه عكس كه در چهار سال گذشته عكاسی كرده است، ۱1 قطعه را به انتخاب نهایی رسانده و به معرض نمایش گذاشته است.

به گفته‌ بازدید كنندگان این نمایشگاه، این تعداد آثار در نمایشگاه کیارستمی به دلیل نمایش ابعاد عكس‌ها است که در قطع 150*220 سانتیمتر به نمایش درآمده است.

 

لازم به ذکر است در مراسم افتتاح نمایشگاه  “پنجره ای رو به حیات”  چهره هایی همچون:  ژان کلود کاریر، فیلمنامه‌نویس شناخته شده‌ی فرانسوی، جواد مجابی، محمد رحمانیان، پرویز کلانتری، حبیب رضایی و هوشنگ گلمکانی در گالی گلستان حضور داشتند.
این نمایشگاه از روز گذشته -جمعه- ۲۸ فروردین‌ماه آغاز شده و تا ۳ اردیبهشت ‌ماه به مدت یك‌هفته در گالری گلستان مهیای دیدار علاقمندان خواهد بود.

عكس‌های ارایه ‌شده ‌عباس كیارستمی در این نمایشگاه، عكس‌هایی با موضوع طبیعت هستند.
لیلی گلستان پیشنهاد دهنده این نمایشگاه بوده است و كیارستمی نیز از با برگزاری این نمایشگاه از چنین نمایشگاهی استقبال كرده است.
زمان بازدید از نمایشگاه عكس كیارستمی همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ می باشد.
گالری گلستان در تهران، خیابان دروس، خیابان شهید کماسایی، شماره ۴۲ واقع شده است.

خبـر و عکس: اصلان محمدپور


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید