1. خانه
  2. بدون دسته
  3. ۷۲ نگاه عاشورایی در نمایشگاه گروهی عکس « عین عاشورا »

۷۲ نگاه عاشورایی در نمایشگاه گروهی عکس « عین عاشورا »

« پایگاه عکس چیلیک » نمایشگاهی گروهی از آثار عکاسان با عنوان « عین عاشورا » در نگارخانه های لاله و مریم برگزار می کند .
این نمایشگاه ها که با همت عکاسان رسانه پایگاه عکس چیلیک برگزار شده است دربرگیرنده ۷۲ قطعه عکس از لحظه های ناب و روضه های تصویری است که با مشارکت بیش از ۶۰ عکاس از مضامین حماسی، عرفانی و عاطفی سوگواران حضرت امام حسین(ع) و یاران شان در مناسب هایی چون تاسوعا و عاشورا و اربعین حسینی ثبت و ارایه شده اند.

عین عاشورا « مهدی سروری » دبیر نمایشگاه گروهی عکس « عین عاشورا » هدف از برگزاری این مجموعه را بیان ارادتی بیش از کلام و با استفاده از ابزارهای هنری عکاسان به ساحت حضرت برشمرد و افزود :
نمایشگاهی در نگارخانه لاله و نمایشگاهی از عکاسان استان های کشور در نگارخانه مریم برگزار خواهد شد تا در مجموع ۷۲ نگاه را تقدیم آستان حسینی کند.
نگاه هایی که هر یک حامل نغمه ای عاشورایی در محمل عناصر اند و عکاس, جان و دلش را چنان به نور و لحظه و نگاه اهالی شیدایی سپرده است که اهل آسمان به قدر بضاعت و خلوص و صفای درون ، آنچه را از این موهبت شایسته دانسته اند در جوهر وجودی اش ریخته اند … و مگر شیدایی جز این است؟
نمایشگاه گروهی عکس « عین عاشورا » روایت نگاه عکاسانی است که تلاش کرده اند که در وسعت زیبایی های نشات گرفته از کربلای زینب(س) چیزی جز زیبایی نبینند.
لازم به تاکید است در این نمایشگاه آخرین اثر عاشورایی عکاس فقید کورش سیدابوطالب امام نیز که از سوی همسر این عکاس در اختیار پایگاه عکس چیلیک قرار داده شده است به نمایش گذاشته خواهد شد.

نمایشگاه گروهی عکس « عین عاشورا » در بخش نگارخانه لاله ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۲۲ مهرماه گشایش یافته و تا ساعت ۱۹ پذیرای حضور دیدارکنندگان خواهد بود.
بخش دوم نمایشگاه گروهی عکس « عین عاشورا » در نگارخانه مریم ، منتخبی از آثار برتر عکاسان استان های کشور است که در این نگارخانه ساعت ۱۷ روز شنبه ۲۵ مهرماه (مصادف با سومین روز ماه محرم) گشایش می یابد .
مجموعه عکس های نمایشگاه « عین عاشورا » تا پایان روز چهارشنبه ۲۰ آبان ماه همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۵ تا ۱۹ پذیرای حضور علاقه مندان خواهد بود.
نگارخانه لاله در ضلع شمالی بوستان لاله در خیابان فاطمی و نگارخانه مریم در خیابان کریمخان زند، خیابان استاد نجات الهی شمالی ، بوستان حضرت مریم(س) واقع شده است.

طراح پوستر: ابراهیم باقرلو
منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
تست اسکپایر
پسین
چهارمین تور عکاسی از شرکت تعاونی های برتر

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست