سومین جشنواره عکس فیروزه در تبریز برگزار خواهد شد

نخستین نشست شورای سیاستگذاری سومین جشنواره عکس فیروزه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار " پایگاه عکس چیلیک " به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، اساتید برجسته عکاسی با حضور در این نشست به تبادل نظر و بررسی چگونگی برگزاری سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه پرداختند.

حسین نجفی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در این باره اعلام کرد: با توجه به تجربه موفق جشنواره سراسری عکس فیروزه در سال گذشته و لزوم ارتقای سطح کیفی آن، امسال تمام تلاش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و شورای سیاستگذاری سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه بر این است تا برنامه ریزی منسجم تری نسبت به این رخداد بزرگ عکاسی کشور انجام شود، به همین خاطر برای بررسی چگونگی برگزاری جشنواره سوم، شورای سیاستگذاری سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه روز هفتم اردی بهشت ماه با تشکیل جلسه و ارایه طرح برگزاری جشنواره فعالیت خود را آغاز کرد.

نجفی حضور اساتید برجسته عکاسی در جمع عموامل اجرایی و شورای سیاستگذاری این جشنواره را عاملی برای حضور عکاسان جوان کشور برشمرد و افزود: با توجه به زمانبندی مناسب این جشنواره از طرف شورای سیاستگذاری، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز نیز تمام تلاش خود را برای اعتلای این برنامه فرهنگی که به نوعی باعث معرفی هویت فرهنگی تبریز به کشور شده است به کار خواهد بست.

لازم به ذکر است دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه، سال گذشته با دبیری " کریم متقی " میزبان 212 عکاس برجسته کشور بود و بیش از چهل هزار فریم عکس از تبریز توسط این هنرمندان به ثبت رسید.
جهت مشاهده آثار راه یافته به دومین جشنواره عکس فیروزه " ایـنـجـا " کلیک کنید.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید