پاهای این زن، برعکس است! + تصویر

پاهای این زن، برعکس است! + تصویر

» سرویس: رسانه هاي ديگر – رسانه ديگر

یک خانم چینی حدود 30 سال پیش با شرایط خاصی وارد این دنیا شد. او برخلاف همه انسان‌های دیگر پاهای برعکسی داشت که همین به نظر یک معلولیت بزرگ می‌آید ولی هرگز اینگونه نبوده است.

به گزارش ایسنا، باشگاه خبرنگاران نوشت: «ونگ فنگ» خانم چینی است که در منطقه چوگکینگ زندگی می‌کند و در سراسر دنیا به خاطر داشتن پاهای برعکس شهرت دارد. این خانم از جمله انسان‌های عجیبی در طول تاریخ به شمار می‌رود که به دنیا آمده و زندگی خود را ادامه داده‌اند.

در نگاه اول او یک نوع معلولیت بسیار شدید دارد اما در عمل این خانم از بسیاری انسان‌های دیگر بهتر زندگی می‌کند. پزشکان اعتقاد داشتند که او نمی‌تواند راه برود و برای تمام عمر باید از صندلی چرخ‌دار استفاده کند اما ونگ خلاف آن را ثابت کرد.

این حانم چند روز پیش در مصاحبه‌ای اعلام کرد که به هیچ عنوان معلول نیست. او همچنین هر کسی را که دوست داشته باشد با وی مسابقه بدهد، به چالش می‌کشد. او همچنین گفت با این وضعیت یک خانواده خوب دارد و به عنوان پیشخدمت یک رستوران مشغول کار کردن است.

انتهای پیام


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید