چه خبر از کتاب سومین جشنواره عکس فیروزه تبریز؟

پس از برگزاری سومین دوره جشنواره سراسری عکس فیروزه با حمایت شهرداری کلانشهر تبریز در تابستان سال جاری، چاپ و ارایه یک نسخه از کتاب این جشنواره به راه یافتگان این جشنواره بر عهده دبیرخانه و برگزارکننده باقی ماند.

به گزارش " پایگاه عکس چیلیک " دبیرخانه جشنواره سراسری عکس فیروزه تبریز با پذیرش 300 عکاس از بیست استان کشور، از جمله جشنواره های تشکیلاتی، اصولی و سازمان یافته و مورد وثوقی است که در طی سه دوره و در طول مراحل برگزاری و مدیریت، تعداد بیشتری از عکاسان از سراسر کشور را مخاطب خود قرار داده و رضایت خاطر قریب به اتفاق شرکت کنندگان خود را با اجرای موفق و به هنگام تعهدها، جلب نموده است.

این روزها نجواهایی پیرامون چاپ کتاب سومین دوره این جشنواره شنیده می شود که " کریم متقی " دبیر سومین دوره این جشنواره در گفتگو با واحد اطلاع رسانی " پایگاه عکس چیلیک " صحت خبر مذکور را تایید کرده و افزود:
سعی داریم تا کتاب این جشنواره را که این روزها در مسیر نهایی آماده شدن قرار گرفته است، در بهمن ماه مورد رونمایی و تحویل قرار دهیم.

لازم به ذکر است " پایگاه عکس چیلیک " در راستای حمایت از دبیرخانه جشنواره های معتبر، " گزارش سومین دوره جشنواره عکس فیروزه تبریز " را منعکس و همچنین با حمایت رسانه ای از این جشنواره، شرایط مشاهده عکس های راه یافته به این جشنواره را در " نگارخانه چیلیک " فراهم نموده است.

جهت مشاهده عکس های راه یافته به سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه  " اینجا " کلیک کنید.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید