1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. سلسله گفتارهای تخصصی منتقدان هنرهای تجسمی ایران
سلسله گفتارهای تخصصی منتقدان هنرهای تجسمی ایران

سلسله گفتارهای تخصصی « منتقدان هنرهای تجسمی ایران » با موضوع: روش شناسی مطالعات تاریخ هنر ایران با حضور و سخن سیامک دل زنده برگزار می شود.
لاله - روش شناسی مطالعات تاریخ هنر ایران - سیامک دل زنده به گزارش پایگاه عکس چیلیک ، سلسله گفتارها در باب هنرهای تجسمی به منظور جبران بخشی از کمبودهای جدی مباحث  آکادمیک پیرامون هنر تجسمی در داخل کشور، از سوی منتقدان هنرهای تجسمی ایران برنامه ریزی شده است.
گفتار سیامک دل زنده نخستین نشست از این مجموعه را شکل خواهد داد.
مدخل‌هایی چون‌ “مدرن”، “معاصر” و “نوگرا” و نحوه ارائه هنر معاصر ایران، خارج از مرکزیتی که با عنوان تاریخ هنر غرب از آن یاد می کنیم، در دوره ای که منابع پژوهشی کم‌کم از پستوها بیرون می‌آیند و دسترسی به آنها آسان‌تر می‌شود و پراکندگی این محتوا ، ضرورت روش مندی در ارائه چنین مباحثی را یادآوری می کند.
سیامک دل زنده در گفتار “روش شناسی مطالعات تاریخ هنر ایران” پیشنهاداتی را در این باب ارائه خواهد کرد.
زمان برگزاری این نشست روز دوشنبه ۱۵ آذر ۹۵، از ساعت ۱۷ در محل گالری لاله تعیین و حضور برای تمامی علاقمندان آزاد اعلام شده است.
سیامک دل زنده، پژوهشگر و منتقد هنر، دانش‌آموخته دانشگاه کنکوردیا در کانادا و صاحب مقالات متعدد در نشریات پژوهشی داخل و خارج ، مولف کتاب ”  تحولات تصویری هنر ایران، بررسی انتقادی” است که به تازگی منتشر شده  است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
وجود « مافیا در عکاسی » یک توهم است یا …
پسین
نشست آموزشی اسماعیل عباسی با عکاسان برگزار می شود

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست