سومین اردوی جشنواره عکس گلستانه برگزار شد

سومین اردوی جشنواره عکس گلستانه برگزار شد

در آستانه روز خبرنگار سومین اردو جشنواره بین اللملی عکس گلستانه با حضور چند تن از عکاسان سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک ” به نقل از دبیرخانه عکس گلستانه این اردو از ساعت ده روز جمعه مورخ 16 مردادماه جاری در محل خوابگاه پسران زنده یاد محمدی با عرض خیر مقدم مدیر اجرایی آقای رجایی و آرزوی موفقیت برای عکاسان آغاز شد.

سپس عکاسان در محیطی صمیمی بعد بر قراری ارتباط با کودکان این خوابگاه شروع به عکاسی نموده پس ازصرف ناهار در ساعت 14 برای عکاسی به خوابگاه زنده یاد حاج علی اکبر نوغانی و صدیقه تقی زادگان منتقل شده و به ادامه عکاسی مشغول شدند.

سومین اردوی جشنواره عکس گلستانه برگزار شد

در نهایت این برنامه یک روزه که تا ساعت 17 به طول انجامید با گرفتن عکس دسته جمعی و خرید هنرمندان از غرفه های صنایع دستی خوابگاه خاتمه یافت.
همچنین به گفته امیر کمانی دبیر اجرایی طی تصمیم دبیرخانه جشنواره جوایزی به عنوان تقدیر در بخش خارج از مسابقه برای عکاسانی که در این برنامه شرکت نموده اند در نظر گرفت شد.
اسامی عکاسان حاضر در این اردو به این ترتیب معرفی شده است:
احمد بلباسی، محسن کابلی، سیدعلی حسینی پور، پرویز گلی زاده، مهدی توحیدی زاده، روح الله صحرایی، پویا بیات، مهرزاد پاکدامن، رضا رادپور، جلال رهبری فاطمه همدانی خمسه، هما نجاریان، مرضیه ایوتین، نازلی عباسی اهوازی.

 

 

 

 

منبع خبر: پایگاه عکس چیلیک


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید