1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. نشست آموزشی « زیبایی شناسی در عکاسی مستند » برگزار شد
نشست آموزشی « زیبایی شناسی در عکاسی مستند » برگزار شد

در حاشیه دومین جشنواره ملی اردویی عکس نگاران در سیستان و بلوچستان ، کارگاه نظری و نشست آموزشی رویکرد « زیبایی شناسی در عکاسی مستند » برگزار شد
به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از دبیرخانه دومین جشنواره ملی اردویی عکس نگاران ، ورک شاپ رویکرد زیبایی شناسی در عکاسی مستند در دومین جشنواره ملی اردویی عکس نگاران برگزار شد. این کارگاه نظری با حضور و تدریس ناصر محمدی از عکاسان استان زنجان و فعال در حوزه عکاسی مستند در محل نگارخانه فردوسی برگزار شد.
در این نشست آموزشی دو ساعته مباحثی چون: تعریف زیبایی؛ عناوین زیبایی شناسی، زیبایی از نظر فلاسفه باستان، زیبایی شناسی در عکاسی تصویرگرایی و زیبایی شناسی در عکاسی جدایی طلب طرح و بحث شد و حاضرین در این نشست درباره ی مباحث این کارگاه نظری به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
این ورک شاپ از مجموعه کلاس های آموزشی دومین جشنواره ملی عکس نگاران می باشد که شرکت در آن جلسه برای عموم علاقمندان، آزاد و رایگان تعیین شده است.
نگارخانه فردوسی در بلوار خرمشهر،خرمشهر ۱۴، مجتمع فرهنگی – هنری ارشاد زاهدان واقع شده است.
از مجموعه برنامه های آموزشی جشنوراه دو ورک شاپ دیگر نیز برگزار خواهد شد.ورک شاپ عکاسی سفر استاد سعید عرب زاده و سمینار تخصصی حقوق عکاسان استاد رامین کاکاوند از دیگر برنامه های آموزشی این جشنواره می باشد.
منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
نمایشگاه گروهی عکس «پرده آخر» در موزه عکسخانه شهر
پسین
دومین رویداد هنری پاییز _ برگ دانشگاه هنر

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست