1. خانه
 2. اخبار
 3. سایر خبرها
 4. نمایش عکس های منتخب مجموعه « انتهای زمین »
نمایش عکس های منتخب مجموعه « انتهای زمین »

نمایشگاهی از نگاه های منتخب عکاسان مجموعه « انتهای زمین » از عصر روز شنبه ۲۳ آبان ماه جاری در نگارخانه مهر به نمایش گذاشته می شود.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک این نمایشگاه که با همکاری فرهنگسرای انقلاب اسلامی و مشارکت رسانه پایگاه عکس چیلیک برگزار می شود دربرگیرنده ۳۲ قطعه عکس رنگی و سیاه سفید ر اندازه ۵۰ در ۷۰ سانتیمتر است که عکاسان در سالهای اخیر و در طی چندین سفر گروهی در قالب تور عکاسی به منطقه کویری مرنجاب در همسایگی شهرستان های آران و بیدگل ، عکاسی کرده اند .
انتهای زمین « مهدی سروری » دبیر برگزاری این نمایشگاه عکس با اعلام خبر چاپ کتاب « انتهای زمین » اعلام کرد : برگزاری کارگاه های آموزشی در قالب تور عکاسی نیمروزه ، یک روزه و چند روزه همواره با هدف ایجاد فایل های موفق توسط عکاسان بوده است . فایل هایی که توسط هر عکاس پس از برگزاری سفر ، در محل سالن اجتماعات دفتر پایگاه عکس چیلیک توسط کارشناس و دیگر عکاسان بحث و بررسی شده و عکاس با ظرفیت کامل می تواند از نقاط ضعف و قوت بصری اثر خود ، آگاهی یافته و تلاش بیشتری را در راستای هدف عکاسی گروهی صرف نماید .

 

اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه به این ترتیب معرفی می شوند : معصومه اصغری ، سارا ابوالصدق ، فاطمه افشار ، ابراهیم باقرلو ، مریم خداوردی ، محمدرضا خرازی ، محمدرضا رحیمی ، مهری راستقدم ، معصومه حضرتی ، جواد میرزاپور ، سمانه میلانلو ، میترا محمدی ، سیدصادق موسوی ، فریدرضا صدیقی ، منوچهر(امید) صرامی ، مجید وفائی ، زهره حسینی جم ، سمیرا محمدی ، مریم اسدی ، مهدیه زینی اسکویی ، طیبه خداوردی ، سهیلا(طلا) خانمیرزائی ، زهرا(نهلا) نیاورانی ، فاطمه سادات(هانیه) حجازی ، مجتبی محسنی ، امیر شعبانی شایگان ، سعید ثابت قدم مقدم ، حمیده فنایی ، الهه سادات رفیعی طباطبایی، عرفان علی پور ، نسرین رستمی ، صبوره منتظرین .

مجموعه عکس های منتخب نمایشگاه با همت عکاسان و حمایت پایگاه عکس چیلیک ، پس از نمایش در محیط هایی چون : خانه ی هنرمندان ایران در تهران ، نگارخانه کوثر در سازمان صدا و سیما ، به شهرهای تاکستان ، آران و بیدگل ، شیراز ، بوشهر و اراک عزیمت کرده و در برنامه ای زودهنگام به زودی در قالب هر ماه ، مجموعۀ منتخب این نمایشگاه به سایر استان های کشور فرستاده خواهد شد .
منتخب مجموعه عکس « انتهای زمین » ساعت ۱۶ روز شنبه ۲۳ آبان ماه جاری در نگارخانه مهر گشایش یافته و تا ساعت ۱۹ پذیرای علاقه مندان خواهد بود .
علاقه مندان می توانند از روز یکشنبه ۲۴ آبان ماه تا پایان روز سه شنبه ۱۰ آذرماه همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ۸ تا ۱۹ از این عکس ها دیدن کنند .
نگارخانه مهر در تهران ، خیابان شهید نواب صفوی ، خیابان کمیل شرقی ، فرهنگسرای انقلاب اسلامی واقع شده است .

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
گزارش دومین نشست عکس و سرمایه اجتماعی
پسین
نمایشگاه عکس « کاتماندو » در نگارخانه بهزاد

به تازگي منتشر شده

۱۵ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • با عرض سلام و خسته نباشید، از آقای سروری ، آقای باقرلو و سایر اعضای گروه چیلیک متشکرم برای فرصتی که در اختیار من و سایر اعضا قرار دادند.

  پاسخ
 • محمدرضا خرازی
  ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۱۶

  ممنون از پایگاه عکس چیلیک

  پاسخ
 • جواد میرزاپور
  ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۵۰

  حس خوبیست … به اشتراک گذاری حسی که چشیده ای توسط قاب دوربینت با دیگران … هرچند که قابل مقایسه نیست بودن ها و دیدن ها و چشیدن ها با دیدن بودن ها و چشیده ها …

  پاسخ
 • سيد عرفان على پور
  ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۶:۲۱

  ممنون از پایگاه عکس چیلیک براى برقرارى وادامه نمایشگاه انتهاى زمین.

  پاسخ
 • فاطمه میرالی
  ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۶:۵۶

  با تشکر از زحمات همه ی دوستان و عواملی که در مسیر انتهای زمین قبول مسئولیت کرده و حضور موثر دارند.

  پاسخ
 • اميد صرامي
  ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ۲۱:۱۹

  باعث بسی افتخار است که من نیز یک انتهای زمینی ام. زمینی بوسعت دلها و نگاههای پاک اهالی کویر که هر کدام از نگاه قاب دوربین خود تابلویی بوسعت انتهای زمین به تصویر کشیده اند و آنرا تقدیم نگاههای پاک تماشاگران کرده اند.

  پاسخ
 • صمیمانه ترین تقدیر خود را از دوستان پایگاه عکس چیلیک اعلام داشته و در این راه اندیشه والا و همت ستودنی جناب سروری ارجمند مسئول پایگاه را پاس میدارم . به امید ادامه نمایشگاه انتهای زمین در تمامی استان ها . خسته نباشید .

  پاسخ
 • مریم خداوردی
  ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ۲۳:۱۴

  بسیار خرسندم از اینکه من هم در مجموعه انتهای زمین اثر دارم و به نمایش گذاشته میشود. جای دارد که از زحمات بی دریغ اقای سروری و پایگاه عکس چیلیک صمیمانه تشکر کنم که با برگزاری چنین نمایشگاههایی در عکاسان جوان ایجاد انگیزه میکنند و عرصه را برای ورود آنها به عرصه عکس و عکاس میسر می سازند.

  پاسخ
 • بسیار خوشحالم که پس از چنددوره سفرهای پی در پی سفر کویر و بعد نمایشگاهی و تولید کتاب که با همت پایگاه عکس چیلیک بالاخره بنده هم شانس حضور در یکی از این سفر ها پیدا کنم و با این حرکت انتهای زمین هم راه شوم . باز هم از تلاش ها ی بی وقفه پایگاه بسیار سپاسگزارم

  پاسخ
 • برایم باعث افتخار است که یکی از همراهان انتهای زمین هستم و در این حرکت بزرگ همراه با دوستانم در پایگاه عکس چیلیک هستم.

  پاسخ
 • سهيلا خانميرزايي
  ۲۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱

  انتهاى زمین را در کویر دیدم و انتهاى آسمان را در مدینه که تمام زیبایی ها از اوست. خوشحالم از اینکه این زیبایی ها رو دیدم و با شما دوستان همراهم…
  از پایگاه چلیک بابت حمایت و گردآورى سپاسگزارم.

  پاسخ
 • گل گونه نجفی
  ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۲۸

  دوستااان عکاس چیلیکی موفق باشید بی صبرانه منتظر دیدار آثارتون هستیم .

  پاسخ
 • نهلا نیاورانی
  ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۴۴

  سفر به “انتهای زمین” قطعا یکی از ناب ترین تجربه هایی است که داشته ام؛ خوشحالم که حاصل این سفر ، حضور در این نمایشگاه و بودن در این جمع خلاق بوده است. قطعا همت پایگاه عکس چیلیک و خصوصا شخص آقای سروری در گردآوری این مجموعه و حمایت از عکاسان جوان، جای تقدیر و تشکر فراوان دارد.

  پاسخ
 • طیبه خداوردی
  ۲۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۴۱

  تجربه بسیار نابی بود؛ کویری بکر و فرصتی برای عکاسی و نگاهی تازه به این ساده ی زیبا.
  سپاسگزارم از جناب سروری بزرگوار برای فراهم کردن این امکان.

  پاسخ
 • شهرام فرهمند
  ۰۷ آذر ۱۳۹۴ ۲۲:۳۱

  کویر انتهای زمین است ، پایان سرزمین حیات است ، در کویر گویی به مرز عالم دیگر نزدیکیم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست