گزارش تصویری: کارگاه های آموزشی جشنواره عکس فیروزه

کارگاه های آموزشی " پنجمین جشنواره ملی عکس فیروزه تبریز " در دو مقطع زمانی صبح و عصر برگزار شد.
به گزارش " پایگاه عکس چیلیک(Chiilick.com) در نخستین کارگاه که با حضور دکتر محمد ستاری صبح روز یکشنبه 23 شهریورماه جاری با موضوع " تبریز، خاستگاه ثانی عکاسی قاجار " برگزار شد سیر تاریخی ورود عکاسی به ایران و نقش تبریز در این سیر مورد طرح و تشریح قرار گرفت.
دکتر ستاری در این کارگاه با نمایش تصاویری از "آنتوان سوریوگین" عکاس روسی تبار در ایران به ویژگی عکس های ثبت شده توسط این هنرمند اشاره کرد و به ویژگی های ظریف نگاه این مرد صاحب نام در تاریخ عکاسی ایران اشاره کرد.
دومین کارگاه آموزشی پنجمین جشنواره ملی عکس فیروزه توسط " اسماعیل عباسی " در ساعت 18 با حضور اعضای گروه های داوری، عکاسان و علاقه مندان در محل سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی هنری بیست و دوبهمن برگزار شد.
این کارگاه به موضوع " اخلاق در عکاسی " پرداخت و اسماعیل عباسی با تعریفی از اخلاق و نقش و تاثیر آن، به تشریح این بحث پرداخت.
ایشان در ابتدای طرح موضوع اخلاقیات در عکاسی به عنوان بخشی از یک فرایند حرفه ای در تولید فایل های عکس، به طرح پرسش هایی از حاضرین در نشست پرداخت تا ذهن مخاطب جوان بتواند عناصر توجه و تمرکز به اهمیت موضوع را در مسیر عکاسی حرفه ای و پایبندی به ارزش های انسانی تعیین کند.

' پنجمین جشنواره عکس فیروزه
" ایـنجـا " کلیک کنید.
جهت مشاهده فهرست عکاسان مدعو به پنجمین جشنواره ملی عکس فیروزه تبریز " ایـنجـا " کلیک کنید.
جهت مشاهده فراخوان پنجمین جشنواره ملی عکس فیروزه تبریز " ایـنجـا " کلیک کنید.
جهت مشاهده آثار راه یافته به سومین جشنواره عکس فیروزه تبریز در نگارخانه چیلیک " ایـنجـا " کلیک کنید.
جهت مشاهده آثار راه یافته به دومین جشنواره عکس فیروزه تبریز در نگارخانه چیلیک " ایـنجـا " کلیک کنید.

 


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید