اختتامیه سومین دوسالانه عکس سرمایه اجتماعی برگزار می شود

اختتامیه سومین دوسالانه عکس سرمایه اجتماعی عصر روز جمعه 24 آذرماه با حضور عکاسان و مدیران فرهنگی-هنری در شهر رشت برگزار می شود
به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از دبیرخانه سومین دوسالانه ملی عکس سرمایه اجتماعی ، جدول زمانبندی این دوره از دوسالانه به گونه ای پیش رفته است که شرکت کنندگان و عکاسان و علاقمندان می توانند عصر روز جمعه 24 آذر ماه جاری با حضور در سالن دکتر رحمدل مجتمع خاتم الانبیاء در شهر رشت شاهد برگزاری مراسم اختتامیه این دوسالانه باشند.
در این مراسم ضمن بیان گزارش مدیر دوسالانه و دریافت اطلاعاتی از سوی دبیر جشنواره، بیانیه هیات داوران نیز برای حاضرین خوانده خواهد شد.

همچنین با اعلام عکاسان برتر دوسالانه عکس سرمایه اجتماعی در دو بخش: اصلی و ویژه و معرفی عکاسان شایسته تقدیر، جوایز و الواح ایشان تقدیم حضورشان خواهد شد.

هیات داوران، دبیر دوسالانه و موسسه سبزکاران بالان و اهدای جوایز به این نفرات و تقدیر از حامیان این دوره با حضور داوران دوره، اساتیدو هنرمندان برگزار خواهد شد که کلیه علاقه مندان نیز می توانند در مراسم حضور یابند.
دبیرخانه یادآور شده است عکاسان راه یافته به نمایشگاه عکس می توانند جهت دریافت گواهی شرکت در دوسالانه عکس سرمایه اجتماعی و کتاب عکس سومین دوسالانه عکس سرمایه اجتماعی پس از مراسم اختتامیه یه بخش پذیرش مراجعه کنند.
همچنین بنا بر رسالت موسسه سبزکاران بالان و هدف برگزاری دوسالانه جهت آگاهی رسانی در خصوص موضوع سرمایه اجتماعی ، تالیف و چاپ نشریه تخصصی در دستور کار مراسم قرار گرفته است که علاقه مندان می توانند ضمن شرکت در مراسم اختتامیه، نسخه ای از این ویزه نامه را دریافت کنند.

بنابر اظهار برگزارکننده سایر علاقمندان هم می توانند پخش زنده مراسم اختتامیه را همزمان از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرامsarmaye_ejtemai_ax یا کانال تلگرام جشنواره socialcapital_ax@ و یا نشانی سایت موسسه سبزکاران بالان (www.sabzkaran.com) دنبال کنند.
عکس های راه یافته به سومین دوسالانه عکس سرمایه اجتماعی از زمان اختتامیه تا پایان روز 30 آذر ماه جاری در محل نگارخانه مارلیک همه روزه از ساعت 9 تا 12 و 16 تا 19 به نمایش گذاشته شده و علاقمندان می توانند جهت مشاهده عکس ها به مجتمع خاتم الانبیاء(ص) در خیابان سعیدی شهر رشت مراجعه کنند.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

دیدگاهتان را بنویسید