1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. برگزیدگان مسابقه « زندگی در شهر » معرفی و تقدیر شدند
برگزیدگان مسابقه « زندگی در شهر » معرفی و تقدیر شدند

برگزیدگان مسابقه عکس « زندگی در شهر » طی مراسمی با حضور عکاسان و مسئولین معرفی و تقدیر شدند.
دبیرخانه مسابقه عکس " زندگی در شهر " با برگزاری مراسمی در فرهنگسرای اخلاق واقع در منطقه ۱۴ شهرداری تهران برگزیدگان این مسابقه را معرفی و از ایشان تقدیر کرد.
در این مراسم که با حضور عکاسان و علاقه مندان به سایر رشته های هنری برگزار شد رضا دوستعلی ریاست فرهنگسرای اخلاق حاضر شد و برگزاری این دست مسابقه ها را به موازات آموزش های شهروندی و منطبق بر سیاست های آموزشی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برشمرد.

برگزیدگان مسابقه « زندگی در شهر » معرفی و تقدیر شدند

عکس: سیدمدیار شجاعی فر

 
در این مراسم برگزیدگان سایر مسابقه های برگزار شده توسط این فرهنگسرا نیز مورد معرفی و تقدیر قرار گرفتند که در بخش عکس از سه عکاس برتر این مسابقه، سیدمدیار شجاعی فر، سمیه هاشمی و مهدی عقیقی به ترتیب با رتبه های نخست تا سوم با اهدای لوح و کارت های اعتباری: پنج میلیون، سه میلیون و دو میلیون ریالی تقدیر شد.

برگزیدگان مسابقه « زندگی در شهر » معرفی و تقدیر شدند

عکاس: سمیه هاشمی

 
همچنین علاوه بر تعهد فراخوان مسابقه، بنا بر تشخیص داوران و پذیرش دبیرخانه مسابقه از سه نگاه ویژه در عکاسی در بخش راه یافتگان نیز تقدیر به عمل آمد. در این بخش از: علیرضا عطاریانی، حمیدرضا بازرگانی و حامد نیرومند قوچانی با اهدای لوح تقدیر و یک نسخه کتاب نفیس از مجموعه تالیفات موزه عکسخانه شهر تقدیر به عمل آمد.
مسئولیت امور اجرایی این مسابقه را مهناز انصاف پور و داوری این مسابقه را: میترا محمدی، ابراهیم باقرلو و مهدی سروری برعهده داشته اند.

برگزیدگان مسابقه « زندگی در شهر » معرفی و تقدیر شدند

عکاس: مهدی عقیقی

 
نمایشگاه ۳۱ قطعه عکس از آثار عکاسان راه یافته به مرحله نهایی مسابقه " زندگی در شهر " در روزهای یکشنبه ۹ شهریورماه تا چهارشنبه ۱۹شهریورماه جاری در نگارخانه کلک خیال فرهنگسرای اخلاق واقع در منطقه ۱۴ شهرداری تهران برگزار خواهد شد.

پیشین
نمایشگاه « سوگواری برای خواهر مرده » در نگارخانه مهروا
پسین
نمایشگاه انتهای زمین در نگارخانه کوثر

۰ بازدید

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست