مجمع عمومی انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران برگزار شد

مجمع عمومی عادی و فوق العاده انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران با انتخاب بازرسان و تکمیل اعضای هیات مدیره برگزار شد .

در این مجمع پس از بحث و بررسی، بندهایی از اساسنامه تغییر کرد و در پی آن انتخاب بازرسان و نفرهای تکمیلی اعضای هیات مدیره آغاز شد که در نهایت غلامرضا حافظ القرآن و مهدی میرزایی به عنوان بازرس اصلی و محمد رازدشت به عنوان بازرس علی البدل به مدت یکسال انتخاب شدند.

همچنین از میان نامزدهای انتخابات تکمیلی هیات مدیره حمید فروتن(نصرالله حاجی حمید فروتن) و سیدمحسن سجادی به عنوان عضو اصلی هیات مدیره، مجید شادمان نژاد و علی آذرنیا کماری به عنوان علی البدل هیات مدیره اتخاب شدند.

پس از مجمع طبق اساسنامه انجمن، اولین جلسه هیات مدیره برگزار شد و اعضای هیات مدیره احمد نصیرپور را به عنوان رئیس انجمن، محمدرضا علی مددی را به عنوان نائب رئیس انجمن، حمید فروتن را به عنوان دبیر، محمد جعفری را به عنوان خزانه دار و سیدمحسن سجادی را به عنوان مسئول روابط عمومی انجمن انتخاب کردند.

انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در سال 1378 در پی نیازهای صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران توسط جمعی از عکاسان به نام ایران و اساتید عکاسی مطبوعاتی تاسیس شد.

مجمع عمومی انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران شامل عکاسان حرفه ای مطبوعات و خبرگزاری های ایران بوده و هر سال یک بار جهت انتخاب بازرسان و هر دو سال یکبار جهت انتخاب اعضای هیات مدیره تشکیل جلسه می دهد.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید