چهارمین دوسالانه عکس فرش دستباف برگزار می شود

دبیرخانه چهارمین دوسالانه عکس فرش دستباف به زودی تشکیل می شود.

به گزارش " پایگاه عکس چیلیک "(Chiilick.com) به نقل از روابط عمومی مرکز کلی فرش ایران؛ چهارمین دوسالانه عکس فرش دستباف به همت مرکز ملی فرش ایران و با هدف نشان دادن ارزش‌ها و ویژگی های فرش ایرانی برگزار می شود.

بر پایه این گزارش، برای شناساندن هر چه بیشتر این هنر-صنعت اصیل ایرانی به جهانیان، دبیرخانه چهارمین دوسالانه عکس فرش دستباف در نظر دارد در این دوره از مسابقات، بر ابعاد بین المللی این جریان نیز تمرکز داشته و عکس های عکاسان سایر کشورهای جهان را که با فرش دستباف مرتبط هستند، شرکت دهد.

لازم به یادآوری است؛ دبیرخانه چهارمین دوسالانه عکس فرش دستباف طی روزهای آتی تشکیل خواهد شد و فراخوان این مسابقه را اطلاع رسانی می کند.


گفتنی است؛ سلسله دوسالانه های عکس فرش دستباف از سال 1386 فعالیت خود را آغاز کرده است و تاکنون سه دوره را پشت سر گذاشته است.از ویژگی های برگزاری این سه دوره می توان به حضور 15 هزار عکاس فرش و گرد آمدن بیش از دو هزار عکس در خصوص فرش دستباف اشاره کرد. عکس رسانه ای تصویری است که در نمایش هنر ایرانی به جهانیان و جذب افرادی که با این هنر ایرانی ناآشنایند تاثیر بسزایی دارد.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید