1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. « دومین دو روزه عکاسان گیلان » برگزار می شود
« دومین دو روزه عکاسان گیلان » برگزار می شود

« دومین دو روزه عکاسان گیلان » در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء برگزار می شود.

دومین دو روزه عکاسان گیلانبه گزارش پایگاه عکس چیلیک ، الوند رضازاده، رییس انجمن عکاسان رشت در تشریح « دومین دو روزه عکاسان گیلانی »، اظهار کرد: این همایش از روز چهارشنبه  ۴ اسفند ماه سال جاری به مدت دو روز در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء رشت برگزار می شود.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: در این دوروزه کارگاه های آموزشی عکاسی با موضوعات اصول نورپردازی چهره، عکاسی خبری، رمز و راز عکاسی مستند اجتماعی، نمایش مجموعه عکس و نقدآن با حضورعکاس و پخش یک مستند از عکاسان مشهور برگزار شده برگزار می شود.

رییس انجمن عکاسان رشت با بیان اینکه ثبت نام کارگاه ها از طریق شماره های اعلام شده درپوستر و مراجعه حضوری به دفتر انجمن صورت می گیرد، گفت: بعد از هر کارگاه جلسات سخنرانی در حوزه های مختلف برگزار می گردد.

رضازاده ادامه داد: در پایان این دوره دو روزه به تمام شرکت کنندگان گواهی شرکت از سوی انجمن عکاسان رشت و بن خرید تجهیزات عکاسی و بن خدمات چاپ عکس اهدا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این همایش به نشست های تخصصی عکاسی و همچنین نمایش و نقد یک فیلم از یک عکاس برجسته اختصاص دارد که در این نشست ها ازمدرسان دانشگاه و متخصصان هر حوزه دعوت شده تا در این نشست ها حضور یابند.

رییس انجمن عکاسان رشت در پایان خاطرنشان کرد: اختتامیه این همایش ۵ اسفند ماه سال جاری ساعت ۱۹ در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء برگزار می شود.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
نمایشگاه گروهی « همکلاسی۳ » در مازندران
پسین
نمایشگاه عکس « به رنگ خاک » در قزوین

دیگر اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست