برگزاري چهل و هشتمين جلسه كانون عكس لاهيجان

 چهل و هشتمين جلسه كانون عكس لاهيجان برگزار می شود.

روابط عمومي انجمن سينما جوان لاهيجان، چهل و هشتمين جلسه كانون عكس لاهيجان را از سوی دفتر این کانون در ساختمان اداره ارشاد برگزار مي‌كند.
به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “ به نقل از روابط عمومي انجمن سينماي جوان، چهل و هشتمين جلسه كانون عكس لاهيجان روز چهارشنبه بيستم فروردين ماه در ساعت 16 و 30  بعد از ظهر در سالن طبقه دوم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لاهيجان برگزار خواهد شد.
بنابراين گزارش حضور كليه عكاسان و علاقمندان به عكاسي در اين جلسه آزاد است و از برنامه‌هاي  اين جلسه مي‌توان به ارائه مباحث «اخبار و فناوري در عكاسي» با حضور مهندس رضا فطرتي؛ عكاس و فيلمساز با سابقه لاهيجاني، «تاريخچه عكاسي» با حضور مهندس مهرداد گرامي؛ عكاس و سينماگر با سابقه شرق گيلاني اشاره كرد.
نمايش و نقد و تحليل عكس‌هاي عكاسان شرق گيلاني و… از ديگر برنامه هاي اين جلسه خواهد بود.

يادآور مي‌شود؛ كانون عكس لاهيجان زير نظر انجمن سينماي جوان لاهيجان با مديريت «محمد تقي لون‌اميز» عكاس، فيلمساز و هنرمند با سابقه لاهيجاني و با همكاري اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لاهيجان،  هر دو هفته يكبار (چهارشنبه‌ها) برگزار مي‌شود.


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید