1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. مهدی منعم ، میهمان همایش تخصصی عکس در مازندران
مهدی منعم ، میهمان همایش تخصصی عکس در مازندران

همایش تخصصی عکس و نقش عکاسی مستند در تاریخ با حضور « مهدی منعم » در حوزه هنری استان مازندران برگزار می شود.

به همت خانه عکاسان حوزه هنری استان مازندران همایش تخصصی عکس با حضور مهدی منعم در روز پنجشنبه ۶ اسفندماه جاری در محل سالن اجتماعات برگزار می شود.
منعم حوزه هنری مازندرانبه گزارش پایگاه عکس چیلیک در این همایش که با موضوع وقایع نگاری و تاریخ نگاری در عکاسی مستند برپا می شود، مهدی منعم پیرامون پروژه های عکاسی خود و اندیشه های پرداختن به موضوع های مورد نظر که بخشی از آنها در قالب کتاب عکس « قربانیان جنگ » به نمایش گذاشته شده است با مخاطبین و علاقه مندان به گفت وگو خواهد نشست.
این همایش با سخنرانی پیرامون موضوع وکاربردی شدن و هدفمند کردن هنر عکاسی و نمایش عکس ، معرفی کتاب عکس « قربانیان جنگ » و مطالبی در خصوص کتاب و پرسش و پاسخ همراه خواهد بود.
حضور در این برنامه تخصصی برای تمامی علاقه مندان و عکاسان ازاد خواهد بود و برگزارکننده از حضور تمامی عکاسان ، دانشجویان ، هنرجویان و علاقه مندان به موضوع های مستند و عکاسی در سالهای جنگ ایران و عراق و رسالت عکاس در تداوم عکاسیپس از سالهای اتمام جنگ به سخنرانی خواهد پرداخت .

مهدی منعم متولد اسفندماه سال ۱۳۳۹ و متولد شهرستان رشت در استان گیلان است. ایشان عکاسی را با علائق شخصی آموخته و از اوایل سالهای دهه شصت به شکل حرفه ای به عکاسی پرداخته است.  منعم ظرف سالهای اخیر با ارایه دو جلد از کتاب « قربانیان جنگ » به نمایش عکس هایی از قربانیان سلاح ها و جنگ افزارهای باقی مانده از سالهای جنگ میان دو کشور عراق و ایران پرداخته است.

برنامه نشست تخصصی عکس در حوزه هنری مازندران ساعت ۱۵ روز پنجشنبه ۶ اسفندماه جاری با حضور عکاسان و مدیران هنری در سالن اجتماعات حوزه هنری برگزار می شود.
حوزه هنری استان مازندران در شهر ساری ، میدان امام(ره)، بلوار دانشگاه واقع شده است.

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
نمایشگاه گروهی « هفت مجموعه‌ عکس مستند » در تبریز
پسین
پنجمین پرسش نظرسنجی موضوعی در پایگاه عکس چیلیک

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست