1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. عکاسان برتر دومین جشنواره ملی عکس نگاران در سیستان و بلوچستان معرفی شدند

عکاسان برتر دومین جشنواره ملی عکس نگاران در سیستان و بلوچستان معرفی شدند

طی مراسم اختتامیه ای عکاسانبرگزیده در هر بخش و برترین های دومین جشنواره ملی عکس نگاران در استان سیستان و بلوچستان معرفی شدند.
به گزارش پایگاه عکس چیلیک به نقل از دبیرخانه دومین جشنواره ملی اردویی عکس نگاران دومین جشنواره ملی اردویی عکس نگاران با معرفی عکاسان برتر و عکس های برگزیده به کار خود پایان داد.
در آیین اختتامیه این جشنواره، ملازئی معاونت هنری- سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان به نیابت از حسین مسگرانی رئیس شواری سیاست گذاری جشنواره و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان پیام خوشآمد و عرض ادب ایشان را به میهمانان ابلاغ نمودند.

دکتر مهدی نجارپیشه، دبیر دومین جشنواره ملی عکس نگاران با ارائه گزارش کار این جشنواره ، ضمن گلایه مندی از عدم همکاری دستگاه های دولتی برای برگزاری این جشنواره ، گزارشی از نحوه ی برگزاری جشنواره و آمارهای مربوط به این رقابت ملی را اعلام کردند.
در این رقابت ملی عکاسی ، در بخش اردویی از مجموع ۳۸۵ نفر ثبت نام کننده تعداد ۲۱۰ رزومه ی صحیح مورد ارزیابی واقع شد، تعداد ۵۶ عکاس در بخش اردویی جشنواره شرکت داشتند و تعداد ۶۹۹ قطعه عکس به دبیرخانه ی این جشنواره تحویل داده شد.
ایشان در ادامه گزارش های خود تکمیل کرد: در بخش ویژه ی این جشنواره هم تعداد ۱۸۵۰ قطعه فایل عکس مورد پذیرش قرار گرفت.
سعید فلاح فر، کارشناس بخش تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز سخنانی درباره ی روند برگزاری جشنواره های عکاسی و جشنواره ی عکس نگاران در استان سیستان و بلوچستان داشت.
پس از قرائت بیانه هیات داوران توسط کیارنگ علایی، رییس هیات داوران این جشنواره، تصاویر منتخب هر سه بخش این جشنواره به نمایش درآمد و جوایز این جشنواره توسط دبیر، هیات داوران و مسئولین حاضر در مراسم به عکاسان برگزیده در هر بخش اهدا شد.


نفرات برتر در هر بخش دومین جشنواره ملی عکس اردویی عکس نگاران در استان سیستان و بلوچستان به شرح زیر معرفی شدند:
بخش ویژه سیستان و بلوچستان؛ نفر نخست: امیرمهدی نجفلو شهپر / نفر دوم: مهران مافی بردبار و نفر سوم: زبیر موحد
بخش طبیعت؛ نفر نخست: عرفان سامان فر/ نفر دوم: علی میرزایی / نفر سوم: رامین کاکاوند و تقدیر هیات داوران: علی اصغر یوسفی
بخش چشم انداز؛ نفر نخست: امین جوانی / نفر دوم: ابوالفضل برنا / نفر سوم: امین رحمانی و تقدیر هیات داوران: سمیرا غفاریان قالیباف

منبع: پایگاه عکس چیلیک

پیشین
دومین رویداد هنری پاییز _ برگ دانشگاه هنر
پسین
نشست آموزشی « عکاسی سفر » و « حقوق عکاسان » برگزار شد

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست