1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. مدیران تعاون پذیرای حضور عکاسان می شوند
مدیران تعاون پذیرای حضور عکاسان می شوند

دبیر جشنواره ادواری عکس و پوستر تعاون از اعلام آمادگی و همکاری مدیران کل استانی وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی باعکاسان خبر داد.جشنواره تعاون
« مهدی سروری » دبیر جشنواره ادواری عکس و پوستر تعاون، با هماهنگی های انجام شده توسط مدیرکل دفتر ترویج، آموزش و تحقیقات تعاونی ها از آمادگی مدیران کل استانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سطح استان های کشور در پذیرش، همکاری و پشتیبانی از عکاسان متقاضی خبر داد و این اقدام را در راستای ارتقای سطح فرهنگ تعاون در جامعه برشمرد.

ایشان اینگونه هماهنگی ها را در راستای تامین امنیت روانی هنرمندان و تثبیت شخصیت فرهنگی عکاسان و ضرورت درک حضور این قشر در سطح جامعه شهروندی دانست و همکاری متقابل عکاسان را با مدیران و مسئولین، در راستای تقویت حضور گسترده تر دوربین های عکاسی در میادین مرتبط با مضامین تعاون و مصادیق حرکت های گروهی در تعاونی ها و تولید فایل عکس و در نهایت ارتقای سطح کمی و کیفی جشنواره عنوان کرد.

« سروری » حضور بیش از یکصدو ده هزار عنوان شرکت تعاونی با چهار میلیون عضو را در سراسر استان های کشور و ایجاد فرصت اشتغال برای یک و نیم میلیون نفر موضوعی مناسب حال برای شرکت در جشنواره تعاون عنوان کرد و فراهم آوری زمینه را برای حضور و رصد نگاه هایی ظریف، دقیق و صاحب چون عکاسان را از نزدیک با احوال تعاونی ها در دور دوم این جشنواره لازم دانست.

مدیرمسئول رسانه ” پایگاه عکس چیلیک ” ضمن تشکر از همکاری رسانه های تخصصی در عرصه عکس و عکاسی کشور، به ضرورت وجود بخشی در آیین اختتامیه این جشنواره اشاره کرد که به معرفی پایگاه ها و تارنماهای برتر در امر اطلاع رسانی و همچنین فتوبلاگ های موثر و تقدیر از اهالی رسانه می پردازد.

 

ایشان همچنین به پرداخت حق التالیف آثار راه یافته عکاسان صاحب اثر در نمایشگاه دور نخست جشنواره اشاره و اظهار امیدواری کرد: با وجود تمام محدودیت های معمول، تلاش عوامل اجرایی و پشتیبانی در تامین رضایت و امنیت خاطر عکاسان و شرکت کنندگان است.

دبیر جشنواره ادواری عکس و پوستر تعاون در پایان به نمایش عکس های راه یافته به دور نخست جشنواره اشاره کرد و یادآور شد: به زودی  با نظر مساعد دکتر حمدا.. رستمی مدیر جشنواره و محمد نیک عهد کارشناس مفهومی آثار، به مناسبت هفته تعاون در شهریورماه، شاهد نمایش آثارعکاسان صاحب اثر در نمایشگاه دور نخست جشنواره خواهیم بود.

جشنواره ادواری عکس و پوستر تعاون در اسفندماه سال گذشته از طریق حامی رسانه ای و دبیرخانۀ مستقر در دفتر رسانه « پایگاه عکس چیلیک »(Chiilick.com) اطلاع رسانی شد و دور نخست آن بهار سال جاری به نتیجه رسید و ۲۰ شهریورماه جاری، آخرین مهلت ارسال آثار از سوی شرکت کنندگان به این جشنواره تعیین شده است.جشنواره تعاون

پیشین
تجلیل از جایگاه هنری « میرعباس آل یاسین » در تبریز
پسین
« در ستایش آبیدر » در نگارخانه سوره سنندج

دیگر اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست