1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. برگزاری کارگاه آموزش عکاسی مستند در گلستان
برگزاری کارگاه آموزش عکاسی مستند در گلستان

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان گفت: با مشارکت حدود ۱۰۰ تن از هنرمندان عکاس گلستانی دوره آموزش عکاسی مستند در شهر گرگان برگزار شد.
علی نذیری صبح امروز اظهار کرد: در این کارگاه٬ «وحید سالمی» یکی از عکاسان شاخص کشور در حوزه مستند اجتماعی به عنوان مدرس حضور داشت و مباحث ارزشمندی در این زمینه ارائه کرد.
وی خاطرنشان کرد: حوزه اجتماعی به عنوان یک حوزه وسیع کاری از زمینه های مناسبی برای جلوهگری هنر برخوردار است و هنرمندان در این عرصه میتوانند حرفهای بسیاری برای گفتن داشته باشند.

استقبال مناسب عکاسان گلستانی از کارگاه آموزش عکاسی مستند
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان با اشاره به حضور جوانان عکاس در این دوره آموزشی افزود:
موضوع جالب برای من حضور بانوان بود که نشان میداد آنان در این بخش از هنر نیز فعال هستند و سعی میکنند با وجود بسیاری از محدودیتها و مشکلات نقشآفرینی کنند.
وی ادامه داد: انتظار میرود با آموزش مناسب و حرفهای٬ این علاقه و قابلیت را در عکاسان گلستانی تقویت و شکوفا کرد و مسیر را برای نقشآفرینی هر چه قویتر آنان در عرصه هنر مهیا ساخت.
رئیس جشنواره ملی عکس بیماریهای خاص در استان گلستان یادآور شد: این جشنواره ایده مناسبی بود تا این دوره آموزشی آن هم در سطح مطلوب برگزار شود و خوشبختانه استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد.
نذیری تصریح کرد: در گفتوگوهایی که با سالمی٬ استاد این دوره آموزشی داشتم وی نیز از استقبال عکاسان جوان گلستانی به نیکی یاد کرد و ابراز امیدواری کرد٬ گلستان به اتکای این جوانان از آینده روشنی در حوزه عکاسی به ویژه عکاسی مستند اجتماعی برخوردار شود.

وی ادامه داد: باید از چنین استعداد و ظرفیتهای هنری حمایت کرد و البته در این مسیر از نقش تاثیرگذار دستگاه متولی نیز نباید غافل شد.
نذیری در پایان ابراز امیدواری کرد: تجربه برگزاری جشنواره عکاسی مستند بتواند زمینه رشد و ارتقای بیش از پیش هنر عکاسی را در استان گلستان فراهم سازد.

پیشین
شاید قدرت نافذ رسانه عکس بتواند…
پسین
نمایشگاه عکس « با چشم تاریخ » در موزه عکسخانه شهر

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست