داوران سومین مسابقه نگاه سرخ معرفی شدند

دبیرخانه سومین مسابقه ملی عکس نگاه سرخ ضمن اعلام اسامی داوران، از استقبال مناسب جامعه عکاسی کشور از این مسابقه خبر داد.

دبیرخانه سومین مسابقه ملی عکس نگاه سرخ مستقر در کانون فرهنگی مسجد جامع گلشن گرگان، با ارسال اطلاعیه ای اعلام کرد:
دبیر سومین مسابقه ملی عکاسی نگاه سرخ، اسامی داوران را اعلام کرد.

به گزارش ” پایگاه عکس چیلیک “(Chiilick.com) به نقل از دبیرخانه، این مسابقه از سوم مهرماه سال جاری فعالیت خود را آغاز کرده و مطابق با متن فراخوان، مسابقه عکس در دو بخش: عاشورایی و معماری ایرانی اسلامی در آیین محرم انجام می شود.
دبیرخانه این مسابقه در ادامه، نسبت به اعلام گروه 5نفره هیات داوران اقدام کرد و دکتر مهدی حجت، افشین شاهرودی، علیرضا کریمی صارمی، ابراهیم صافی و آرش حمیدی را به عنوان اعضای گروه ارزیابی و داوری این دوره از مسابقه ملی عکس معرفی کرد.

احمد خطیری نیز به عنوان دبیر این مسابقه، به استقبال خوب عکاسان از مسابقه اشاره کرد و پیرامون آخرین مهلت شرکت در این مسابقه یادآور شد: مهلت ارسال آثار شرکت کنندگان به دبیرخانه سومین مسابقه ملی عکاسی نگاه سرخ، تا پایان ساعت 24 دهم دی ماه سال جاری است.

مدیریت اجرایی فراخوان را ” جواد طبرسا ” مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن عهده دار است.
گفتنی است سومین مسابقه ملی عکاسی نگاه سرخ به همت کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن گرگان کلید خورده و مراسم اختتامیه و اهداء جوایز آن 14 اسفند سال جاری اعلام شده است.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال آثار خود می توانند به سایت این مسابقه به نشانی negahesorkh.com مراجعه کنند.

سایر اخبار، اطلاعات و گزارش های ارسالی دبیرخانه، بلافاصله پس از دریافت، در بخش اخبار این رسانه منتشر خواهد شد.

 


admin

Nam non diam eros, vitae dictum erat. Praesent lacinia diam vel mi sodales molestie? Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada.دیدگاهتان را بنویسید