1. خانه
  2. اخبار
  3. سایر خبرها
  4. کتاب « شیراز نگین پارسی » منتشر شد
کتاب « شیراز نگین پارسی » منتشر شد

کتاب شیراز نگین پارسی با عکس هایی از محمدرضا(امید) آقائی به دفتر ” پایگاه عکس چیلیک ” (Chiilick.com) رسید و پس از معرفی در فهرست کتاب ها و تالیفات ” پایگاه تخصصی کتاب عکس ” در دسترس همگان قرار گرفت.

این کتاب که راهنمای جامعی برای گردشگران به شمار می رود، در حوزه معرفی مراکز فرهنگی و اماکن تاریخی شهر شیراز و حومه تلاش کرده است تا با معرفی عنوان و ارایه عکس به همراه شرحی اجمالی از عنوان، معرفی جامعی برای گردشگر و راهنمای ایشان در استان باشد.

گردآورنده و مولف این کتاب تلاش کرده است تا با معرفی بیش از پنجاه عنوان از مراکز فرهنگی و اماکن تاریخی و بقاع متبرکه به همراه ۱۲۵ قطعه عکس راهنمای مناسبی برای گردشگر در این شهر و استان بوده باشد.

کتاب « شیراز نگین پارسی » منتشر شد

همچنین در ابتدای کتاب با در اختیار گذاشتن سرفصل ها، فهرستی در شش بخش، مخاطب با مراکز فرهنگی تاریخی شهر شیراز همراه با توضیح و عکس مرتبط با عنوان آشنا می شود.

محمدرضا(امید) آقائی متولد اردی بهشت ماه سال ۱۳۵۰ در شیراز و در حال حاضر دانشجوی رشته عکاسی است و از سال ۱۳۶۵ به عکاسی مشغول است. ایشان همچنین سابقه برگزاری و مشارکت در چندین دوره نمایشگاه انفرادی و گروهی عکس را دارد.

کتاب شیراز نگین پارسی در قالب سرفصل هایی چون: مشاهیر شیراز، امامزاده ها و بقاع متبرکه، مساجد و مدارس علمیه، اماکن تاریخی و خانه های قدیمی، باغ ها، فضای سبز و تفرجی، اماکن تاریخی نزدیک شیراز به معرفی و توضیح بیش از چند صد عنوان از مراکز پرداخته است.

کتاب ” شیراز نگین پارسی “ با عکس هایی از محمدرضا(امید) آقائی در قطع رقعی به زبان پارسی در نشر هنر بیستم به شماره شابک:۰-۸-۹۴۰۲۳-۶۰۰-۹۷۸ در شمارگان ۱۵۰۰ نسخه و در قالب ۱۲۰ صفحه به شکل عکس دار، با کاغذ گلاسه و چاپ چهاررنگ و قیمتی برابر با: ۸۰۰۰۰ ریال (هشت هزار تومان) به چاپ رسیده و در فهرست مجموعه کتاب های ” پایگاه تخصصی کتاب عکس ” به ثبت رسیده است.

علاقمندان به مشاهده و تهیه تالیفات عکاسی معرفی شده در ” پایگاه تخصصی کتاب عکس ” می توانند جهت مشاهده فهرست عناوین کتاب ها و نشریه های موجود در این پایگاه، از بخش نمایشگاهی این طرح واقع در دفتر مرکزی ” پایگاه عکس چیلیک ” در تهران، دیدار و سایر نیازهای خود را در حوزه کتاب ها و نشریات عکاسی از طریق سفارش به این پایگاه، مطرح و در اسرع زمان و با برخورداری از شرایط ویژه کتاب مورد نظر خود را دریافت نمایند.

پیشین
به احترام « حسین پرتوی » و عکس بیعت همافران با امام«ره»
پسین
طبیعت « الندان » هدف همسفران تور عکاسی چیلیک

۱ بازدید

به تازگي منتشر شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست